Wyżywienie w naszym przedszkolu

Posiłki

W trosce o jak najlepszy rozwój naszych podopiecznych wybraliśmy firmę cateringową, która zapewnia dzieciom różnorodne, zdrowe, smaczne posiłki. Istnieje możliwość dostosowania indywidualnej diety.
Jest to firma, która przykłada dużą wagę do tego, aby posiłki były zbilansowane. Propagują ekologiczną, zdrową żywność. Dbają o to, aby składniki pochodziły ze sprawdzonych źródeł. Ciekawą propozycją są dni, w czasie których dzieci poznają żywność z różnych rejonów świata.
Ważne jest to, że na wyżywienie dzieci składa się obiad dwudaniowy. Na uwagę zasługuje również fakt, że jadłospis nie powtarza się w okresie trzech miesięcy..

Firma kateringowa
o sobie

Od kilku lat codziennie dbamy o to, aby dzieci w żłobkach i przedszkolach otrzymywały odpowiednią porcję energii i witamin! Wiemy jak ważna dla rozwoju dziecka jest odpowiednio zbilansowana dieta. Menu podawane naszym najmłodszym klientom jest skrupulatnie konsultowane
z Centrum Dietetycznym. Współpracujemy tylko ze starannie wyselekcjonowanymi dostawcami, którzy oferują nam świeże, najwyższej jakości produkty.

• Grey Facebook Icon

© 2018 by Agnieszka Seweryn.